Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» NOI PROMAVATE
Pe cine vrei la CFR? EmptySam Noi 14, 2009 11:50 pm Scris de catalin_iulian

» ROMANIA
Pe cine vrei la CFR? EmptySam Noi 14, 2009 11:47 pm Scris de catalin_iulian

» Sugestii si Propuneri
Pe cine vrei la CFR? EmptySam Ian 17, 2009 9:01 pm Scris de swethygirl~stelista

» Pe cine vrei la Steaua?
Pe cine vrei la CFR? EmptyDum Ian 11, 2009 11:04 pm Scris de Patrick

» Antrenorul anului 2008
Pe cine vrei la CFR? EmptyJoi Ian 01, 2009 11:15 pm Scris de swethygirl~stelista

» Cine are cea mai mare sansa la titlu anul asta?
Pe cine vrei la CFR? EmptyJoi Ian 01, 2009 11:15 pm Scris de catasteaua23

» Cel mai important derby
Pe cine vrei la CFR? EmptyDum Dec 28, 2008 10:01 am Scris de Jantu89

» Jucatorul anului 2008
Pe cine vrei la CFR? EmptyDum Dec 28, 2008 9:52 am Scris de Jantu89

» Cele 4 cenusarese
Pe cine vrei la CFR? EmptyDum Dec 28, 2008 9:47 am Scris de Jantu89

Sondaj
Top postatori
Anca_stelista4ever (5875)
Pe cine vrei la CFR? Vote_lcapPe cine vrei la CFR? Voting_barPe cine vrei la CFR? Vote_rcap 
dragos99 (3728)
Pe cine vrei la CFR? Vote_lcapPe cine vrei la CFR? Voting_barPe cine vrei la CFR? Vote_rcap 
pinturicchio (3019)
Pe cine vrei la CFR? Vote_lcapPe cine vrei la CFR? Voting_barPe cine vrei la CFR? Vote_rcap 
stelista_nr1 (2706)
Pe cine vrei la CFR? Vote_lcapPe cine vrei la CFR? Voting_barPe cine vrei la CFR? Vote_rcap 
Claud1u (1327)
Pe cine vrei la CFR? Vote_lcapPe cine vrei la CFR? Voting_barPe cine vrei la CFR? Vote_rcap 
Bancheru (1239)
Pe cine vrei la CFR? Vote_lcapPe cine vrei la CFR? Voting_barPe cine vrei la CFR? Vote_rcap 
denysa (977)
Pe cine vrei la CFR? Vote_lcapPe cine vrei la CFR? Voting_barPe cine vrei la CFR? Vote_rcap 
swethygirl~stelista (816)
Pe cine vrei la CFR? Vote_lcapPe cine vrei la CFR? Voting_barPe cine vrei la CFR? Vote_rcap 
agmdinamo (799)
Pe cine vrei la CFR? Vote_lcapPe cine vrei la CFR? Voting_barPe cine vrei la CFR? Vote_rcap 
Azy (749)
Pe cine vrei la CFR? Vote_lcapPe cine vrei la CFR? Voting_barPe cine vrei la CFR? Vote_rcap 
Parteneri
free forum

 

 Pe cine vrei la CFR?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Bancheru
Sef de trib
Sef de trib
Bancheru


masculin
Numarul mesajelor : 1239
Varsta : 35
Localitate : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/07/2007

Pe cine vrei la CFR? Empty
MesajSubiect: Pe cine vrei la CFR?   Pe cine vrei la CFR? EmptySam Dec 27, 2008 1:16 pm

Primul tur s-a incheiat, cu bine, cu rau, nu mai conteaza. Unde crezi ca mai are nevoie CFR de intariri? Propune si tu niste nume.
Sus In jos
http://sport1-forum.com
dragos99
Redactor
Redactor
dragos99


masculin
Numarul mesajelor : 3728
Varsta : 29
Localitate : Pitesti
Data de inscriere : 05/07/2007

Pe cine vrei la CFR? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine vrei la CFR?   Pe cine vrei la CFR? EmptySam Dec 27, 2008 3:51 pm

Un portar bun, Stancioiu e bun dar e nesigur de multe ori. Iar HIRSCHFELD nu stiu ce mai cauta in echipa. Pe benzi ii au pe Tony si Pereira care sunt fenomenali, Pereira isi merita fiecare banut. In centru pe Cadu si De Souza un cuplu vechi din vechea colonie portugheza care s-a sudat perfect. Panin si Alcantara pot intra oricand, in timp ce Viera este un jucator tanar de perspectiva. Jose si Toma ar tebui cedati. La centru Muresan si Dani inchid perfect, Culio si Dubarbier sunt formidabili pe benzi, dar coordonator trica a lasat un loc liber, se zvonea ca vine Dica dar se pare ca a cazut tot. Deac e tanar si poate acoperi postul, Peralta la fel poate intra. Minteauan trebuie si el sa revina. Leao si E. Kone ar tebui cedati. Iar Prette nu stiu ce sa zic. In atac Kone este formidabil, Didi s-a cam rupt de la acea accidentare, iar Diego Ruiz si Traore nu prea i-am vazut. La fel si pe Oberman.
Sus In jos
 
Pe cine vrei la CFR?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pe cine vrei la Dinamo?
» Pe cine vrei la Urziceni?
» Pe cine vrei la Timisoara?
» Pe cine vrei la Steaua?
» Pe cine vrei la Craiova?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: F O T B A L :: S U P O R T E R I :: CFR Cluj-
Mergi direct la: