Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» NOI PROMAVATE
Pe cine vrei la Dinamo? EmptySam Noi 14, 2009 11:50 pm Scris de catalin_iulian

» ROMANIA
Pe cine vrei la Dinamo? EmptySam Noi 14, 2009 11:47 pm Scris de catalin_iulian

» Sugestii si Propuneri
Pe cine vrei la Dinamo? EmptySam Ian 17, 2009 9:01 pm Scris de swethygirl~stelista

» Pe cine vrei la Steaua?
Pe cine vrei la Dinamo? EmptyDum Ian 11, 2009 11:04 pm Scris de Patrick

» Antrenorul anului 2008
Pe cine vrei la Dinamo? EmptyJoi Ian 01, 2009 11:15 pm Scris de swethygirl~stelista

» Cine are cea mai mare sansa la titlu anul asta?
Pe cine vrei la Dinamo? EmptyJoi Ian 01, 2009 11:15 pm Scris de catasteaua23

» Cel mai important derby
Pe cine vrei la Dinamo? EmptyDum Dec 28, 2008 10:01 am Scris de Jantu89

» Jucatorul anului 2008
Pe cine vrei la Dinamo? EmptyDum Dec 28, 2008 9:52 am Scris de Jantu89

» Cele 4 cenusarese
Pe cine vrei la Dinamo? EmptyDum Dec 28, 2008 9:47 am Scris de Jantu89

Sondaj
Top postatori
Anca_stelista4ever (5875)
Pe cine vrei la Dinamo? Vote_lcapPe cine vrei la Dinamo? Voting_barPe cine vrei la Dinamo? Vote_rcap 
dragos99 (3728)
Pe cine vrei la Dinamo? Vote_lcapPe cine vrei la Dinamo? Voting_barPe cine vrei la Dinamo? Vote_rcap 
pinturicchio (3019)
Pe cine vrei la Dinamo? Vote_lcapPe cine vrei la Dinamo? Voting_barPe cine vrei la Dinamo? Vote_rcap 
stelista_nr1 (2706)
Pe cine vrei la Dinamo? Vote_lcapPe cine vrei la Dinamo? Voting_barPe cine vrei la Dinamo? Vote_rcap 
Claud1u (1327)
Pe cine vrei la Dinamo? Vote_lcapPe cine vrei la Dinamo? Voting_barPe cine vrei la Dinamo? Vote_rcap 
Bancheru (1239)
Pe cine vrei la Dinamo? Vote_lcapPe cine vrei la Dinamo? Voting_barPe cine vrei la Dinamo? Vote_rcap 
denysa (977)
Pe cine vrei la Dinamo? Vote_lcapPe cine vrei la Dinamo? Voting_barPe cine vrei la Dinamo? Vote_rcap 
swethygirl~stelista (816)
Pe cine vrei la Dinamo? Vote_lcapPe cine vrei la Dinamo? Voting_barPe cine vrei la Dinamo? Vote_rcap 
agmdinamo (799)
Pe cine vrei la Dinamo? Vote_lcapPe cine vrei la Dinamo? Voting_barPe cine vrei la Dinamo? Vote_rcap 
Azy (749)
Pe cine vrei la Dinamo? Vote_lcapPe cine vrei la Dinamo? Voting_barPe cine vrei la Dinamo? Vote_rcap 
Parteneri
free forum

 

 Pe cine vrei la Dinamo?

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Bancheru
Sef de trib
Sef de trib
Bancheru


masculin
Numarul mesajelor : 1239
Varsta : 35
Localitate : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/07/2007

Pe cine vrei la Dinamo? Empty
MesajSubiect: Pe cine vrei la Dinamo?   Pe cine vrei la Dinamo? EmptySam Dec 27, 2008 1:14 pm

Primul tur s-a incheiat, cu bine, cu rau, nu mai conteaza. Unde crezi ca mai are nevoie Dinamo de intariri? Propune si tu niste nume.
Sus In jos
http://sport1-forum.com
dragos99
Redactor
Redactor
dragos99


masculin
Numarul mesajelor : 3728
Varsta : 29
Localitate : Pitesti
Data de inscriere : 05/07/2007

Pe cine vrei la Dinamo? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine vrei la Dinamo?   Pe cine vrei la Dinamo? EmptySam Dec 27, 2008 3:36 pm

Pai cu ce sa incep, s-o luam in ordine: La portari sincer am cam multi, Dolha, Romanovs sunt cam in plus, l-as lua inapoi pe Matache pentru ca este tanar, cu siguranta ceilalti nu au ce cauta din moment ce Lobont e titularul. La fundas, eu l-as ierta pe Pulhac e un jucator foarte valoros si nu prea avem in tara fundasi stanga buni. Pe Homei l-as baga mai mult e tanar si de perspectiva. In centru consider ca a fost o greseala sa-i dam pe Moti si Radu Stefan, Tamas putea sa inlocuiasca pe unul din cei amintiti mai sus, dar Julio Cesar e expirat, un jucator ca el, fost la Real Madrid gasea echipe in Spania(gen Mallorca, Valladolid, Bilbao si altele). Blay si Tamas sunt ok. La mijloc cred nu prea stam bine, Torje este bun, la fel si Bostina mai merge returul asta. Ropotan am inteles ca va fi cedat, in acest caz ramanem cu Cristea, Torje si Bostina, pentru ca nu avem cu cine altcineva acolo. Iar in atac e dezastru, ce ne trebuiau noua jucatori ca Mitea, Andrei Cristea. Zicu e accidentat de atata vreme nu cred ca-l mai vedem prea mult. Iar restul Bratu, Niculae, Niculescu si Danciulescu. Avem 4 atacanti buni, am putea renunta la unul, pentru ca toti merita sa joace.

Concluzie: Portari-ok, fundasi-un fundas central veritabil, mijlocas-unu sau doi mijlocasi centrali si unul lateral, atac- sa scapam de Mitea, Zicu, Miranda etc.
Sus In jos
 
Pe cine vrei la Dinamo?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pe cine vrei la CFR?
» Pe cine vrei la Urziceni?
» Pe cine vrei la Timisoara?
» Pe cine vrei la Steaua?
» Pe cine vrei la Craiova?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: F O T B A L :: S U P O R T E R I :: Dinamo Bucuresti-
Mergi direct la: