Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Ultimele subiecte
» NOI PROMAVATE
Pe cine vrei la Steaua? EmptySam Noi 14, 2009 11:50 pm Scris de catalin_iulian

» ROMANIA
Pe cine vrei la Steaua? EmptySam Noi 14, 2009 11:47 pm Scris de catalin_iulian

» Sugestii si Propuneri
Pe cine vrei la Steaua? EmptySam Ian 17, 2009 9:01 pm Scris de swethygirl~stelista

» Pe cine vrei la Steaua?
Pe cine vrei la Steaua? EmptyDum Ian 11, 2009 11:04 pm Scris de Patrick

» Antrenorul anului 2008
Pe cine vrei la Steaua? EmptyJoi Ian 01, 2009 11:15 pm Scris de swethygirl~stelista

» Cine are cea mai mare sansa la titlu anul asta?
Pe cine vrei la Steaua? EmptyJoi Ian 01, 2009 11:15 pm Scris de catasteaua23

» Cel mai important derby
Pe cine vrei la Steaua? EmptyDum Dec 28, 2008 10:01 am Scris de Jantu89

» Jucatorul anului 2008
Pe cine vrei la Steaua? EmptyDum Dec 28, 2008 9:52 am Scris de Jantu89

» Cele 4 cenusarese
Pe cine vrei la Steaua? EmptyDum Dec 28, 2008 9:47 am Scris de Jantu89

Sondaj
Top postatori
Anca_stelista4ever (5875)
Pe cine vrei la Steaua? Vote_lcapPe cine vrei la Steaua? Voting_barPe cine vrei la Steaua? Vote_rcap 
dragos99 (3728)
Pe cine vrei la Steaua? Vote_lcapPe cine vrei la Steaua? Voting_barPe cine vrei la Steaua? Vote_rcap 
pinturicchio (3019)
Pe cine vrei la Steaua? Vote_lcapPe cine vrei la Steaua? Voting_barPe cine vrei la Steaua? Vote_rcap 
stelista_nr1 (2706)
Pe cine vrei la Steaua? Vote_lcapPe cine vrei la Steaua? Voting_barPe cine vrei la Steaua? Vote_rcap 
Claud1u (1327)
Pe cine vrei la Steaua? Vote_lcapPe cine vrei la Steaua? Voting_barPe cine vrei la Steaua? Vote_rcap 
Bancheru (1239)
Pe cine vrei la Steaua? Vote_lcapPe cine vrei la Steaua? Voting_barPe cine vrei la Steaua? Vote_rcap 
denysa (977)
Pe cine vrei la Steaua? Vote_lcapPe cine vrei la Steaua? Voting_barPe cine vrei la Steaua? Vote_rcap 
swethygirl~stelista (816)
Pe cine vrei la Steaua? Vote_lcapPe cine vrei la Steaua? Voting_barPe cine vrei la Steaua? Vote_rcap 
agmdinamo (799)
Pe cine vrei la Steaua? Vote_lcapPe cine vrei la Steaua? Voting_barPe cine vrei la Steaua? Vote_rcap 
Azy (749)
Pe cine vrei la Steaua? Vote_lcapPe cine vrei la Steaua? Voting_barPe cine vrei la Steaua? Vote_rcap 
Parteneri
free forum

 

 Pe cine vrei la Steaua?

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Bancheru
Sef de trib
Sef de trib
Bancheru


masculin
Numarul mesajelor : 1239
Varsta : 35
Localitate : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 03/07/2007

Pe cine vrei la Steaua? Empty
MesajSubiect: Pe cine vrei la Steaua?   Pe cine vrei la Steaua? EmptySam Dec 27, 2008 1:16 pm

Primul tur s-a incheiat, cu bine, cu rau, nu mai conteaza. Unde crezi ca mai are nevoie Steaua de intariri? Propune si tu niste nume.
Sus In jos
http://sport1-forum.com
dragos99
Redactor
Redactor
dragos99


masculin
Numarul mesajelor : 3728
Varsta : 29
Localitate : Pitesti
Data de inscriere : 05/07/2007

Pe cine vrei la Steaua? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine vrei la Steaua?   Pe cine vrei la Steaua? EmptySam Dec 27, 2008 3:44 pm

Steaua ester slaba si toti stim motivul(Becali+Argaseala)

La portari stau bine, daca il aduc pe Tatarusanu renunta la Cernea si Vatca. La fundasi il au pe Ogararu care este ok in centru au un cuplu foarte bun(Goian+Ghionea) iar pe stanga nu stiu cat mai rezista Petre Marin. Pe Golanski/Emeghara si pe Rada i`as da la alte echipe. La centru as renunta la Plesan, Toja l-as imprumuta pe Ionescu sau pe Ochirosii + l`as achizitiona pe Tiago care a jucat foarte bine la inchidere(inca un argument pentru cumparare este plecarea lui Radoi, daca se va realiza) In parti ii au pe Szekely, pe Banel, iar la inchidere pe Lovin si Ovidiu Petre, iar pe Dayro Moreno in spatele varfului. In atac este dezastru mare Semedo(nu s-a acomodat), Pedriel are deja 30 de ani, neaga se va retrage. De ei tebuie sa scape Steaua, apoi mai raman Kapetanos(de care sincer mi-a placut cum a jucat) si Stancu care ar trebui sa primeasca mai multe sanse.

Concluzie: Un fundas stanga, si un atacant veritabil.
Sus In jos
pinturicchio
Sef de trib
Sef de trib
pinturicchio


masculin
Numarul mesajelor : 3019
Varsta : 35
Localitate : Ploiesti
Data de inscriere : 17/07/2007

Pe cine vrei la Steaua? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine vrei la Steaua?   Pe cine vrei la Steaua? EmptySam Dec 27, 2008 5:21 pm

Cum poate Steaua sa fie slaba daca concluzia ta este ca are nevoie doar de ''Un fundas stanga, si un atacant veritabil''. Pai daca are nevoie doar de doi jucatori nu se poate sa fie chiar asa slaba. ok


Si atat timp cat tii cu Dinamo cred si eu ca ai vrea sa ii dai pe Golanski si Emeghara de la Steaua :D



Jucatori de care trebuie sa scapam: PLESAN, BANEL, Rada, Lovin, Semedo. Si Dayro daca nu isi scoate fitele din cap

Trebuie adus un mijlocas la inchidere langa Ov Petre (dar nu inca unu gen Tiago Nu ) , doi atacanti de careu sa am si o rezerva, un mijlocas dreapta.
Sus In jos
http://juve2006.giovani.it
dragos99
Redactor
Redactor
dragos99


masculin
Numarul mesajelor : 3728
Varsta : 29
Localitate : Pitesti
Data de inscriere : 05/07/2007

Pe cine vrei la Steaua? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine vrei la Steaua?   Pe cine vrei la Steaua? EmptyLun Dec 29, 2008 12:13 pm

Pai Emeghara nu am zis ca nu e bun, dar e accidentat de mult, sincer nici numai stiu de cata vreme. Sincer Lovin a jucat mult mai bine pe langa Banel, Semedo etc.
Sus In jos
catasteaua23
Junior
Junior



Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 09/10/2007

Pe cine vrei la Steaua? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine vrei la Steaua?   Pe cine vrei la Steaua? EmptyVin Ian 09, 2009 6:18 pm

la steaua dupa ce ogararu va pleca l-as pune pe banel fundas dreapta si pawel golanski in stanga ...
iar mijlocas dreapta ar fi janos sekely...


dak se poate sa-l aduca pe torje(e un jucator bun)...
kiar keseru ar fi o solutie buna !!!
iar atacant bun si tanar este unul pe nume : alexandr prudnikov din rusia ;)
Sus In jos
Patrick
Junior
Junior
Patrick


masculin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 31
Data de inscriere : 11/01/2009

Pe cine vrei la Steaua? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine vrei la Steaua?   Pe cine vrei la Steaua? EmptyDum Ian 11, 2009 11:04 pm

Jucatori buni pentru Steaua:


-Edgar Davids-Liber de contract,este in varsta dar compenseaza prin jocul excelent de pase.
-Peter Lovenkrands-Recent si-a incheiat conturile cu Schalke 04,fost mare jucator la Rangers unde a marcat 37 de goluri in 129 de meciuri,dupa ce sa transferat in Germania si-a iesit din forma si nu a comfirmat marcand doar 6 goluri in 44 de aparente pe Schalke.
-Hernan Crespo-Face tusa la Inter si este bagat de Mourinho din an in paste pe teren.Cred ca ar acepta un imprumut,cu ocazia sa joace mai mult,si sa ieasa din pasa proasta in care a intrat.
-Olivier Dacourt-Jucator la inter,face tusa exact ca Hernan Crespo si cred ca ar accepta un imprumut este mijlocas central si la inchidere.
-Stephen Appiah-Liber de contract dupa ultima experienta in turcia la Fenerbahçe,fost jucator la Juventus,el a fot accidentat o perioada buna de timp dupa ce si-a incheiat conturile cu Fenerbahçe,acum se antreneaza cu Tottenham.
Si lista ar putea continua...multi jucatori de valoare...liberi de contract...Gigi esti un oier paralel cu fotbalul.
Pe cine vrei la Steaua? 949339
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pe cine vrei la Steaua? Empty
MesajSubiect: Re: Pe cine vrei la Steaua?   Pe cine vrei la Steaua? Empty

Sus In jos
 
Pe cine vrei la Steaua?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pe cine vrei la CFR?
» Pe cine vrei la Otelul?
» Pe cine vrei la Dinamo?
» Pe cine vrei la Urziceni?
» Pe cine vrei la Timisoara?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: F O T B A L :: S U P O R T E R I :: Steaua Bucuresti-
Mergi direct la: